درباره ما

شرکت استیل پاسارگاد، در سال 1371 فعالیت خود را با نام «تکنو استیل» به‌صورت یک واحد صنفی مستقل شروع کرد. بعد از گذشت 8 سال و با توجه به نیاز شرکت به ثبت رسمی، در سال 1379، نام «تکنو استیل» به «شرکت تولیدی و بازرگانی استیل پاسارگاد» تغییر کرد.

این شرکت، با تکیه بر دانش روز دنیا و با هدف ایجاد بستری مناسب برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی صنایع داروسازی، مواد غذایی، شیمیایی، نفت و پتروشیمی، اقدام به تولید محصولات مورد نیاز آن‌ها کرده است.

شرکت استیل پاسارگاد، در تمام سال‌های فعالیت خود، توانسته است افتخاراتی مانند همکاری با نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در جهت راه‌اندازی پروژه‌های وابسته را کسب کند.

این شرکت به کمک مهندسان مجرب، کادر متخصص و تجهیزات حرفه‌ای خود، توانسته است با بیش‌از 30 سال سابقۀ درخشان، خود را به نامی نیک در این حوزه تبدیل کند.

لازم به ذکر است شرکت تولیدی و بازرگانی استیل پاسارگاد، عرضه‌کننده و مالک برند ASSP است که در زمینۀ تولید تجهیزات صنایع دارویی، غذایی، لبنیات، شیمیایی و نفت فعالیت می‌کند.

جوایز و افتخارات

شرکت استیل پاسارگاد، به‎‌دلیل دقت و حساسیت بالای خود در استفاده از تیم متخصص، توانسته است محصولات دانش بنیان قابل توجهی را طراحی و تولید کند. این شرکت مفتخر است که در صنعت دارو، به یکی از بزرگترین تأمین‌کننده‌های لوله‌های استنلس استیل داخل مکانیکال پولیش و الکتروپولیش در سطح بین‌المللی شناخته شده است.

ازجمله افتخارات و جوایز این شرکت:

  • تقدیرنامه از نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک‌کننده، بهداشتی و ماشین‌آلات وابسته در سال 97
  • تقدیرنامه از نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی و کلین 2020 در سال 99

1394

تقدیر نامه نمایشگاه

تقدیر نامه از نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی استان مازندران - آمل

1397

تقدیر نامه نمایشگاه

تقدیر نامه از نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده و پاک کننده وبهداشتی وماشین آلات وابسته

1399

تقدیر نامه نمایشگاه

تقدیر نامه از نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی و کلین 2020