درباره ما

شرکت استیل پاسارگاد، از سال 1371 فعالیت خود را با نام “تکنو استیل” به‌صورت یک واحد صنفی مستقل شروع کرد. بعد از گذشت 8 سال و با توجه به نیاز شرکت به ثبت رسمی در سال 1379، “تکنو استیل” به “شرکت تولیدی و بازرگانی استیل پاسارگاد” تغییر نام داد و به فعالیت خودادامه داده است.

این شرکت با تکیه بر دانش روز دنیا و با هدف ایجاد بستری مناسب برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی صنایع داروسازی، مواد غذایی، شیمیایی، نفت و پتروشیمی، اقدام به تولید محصولات مورد نیاز کرد.

شرکت استیل پاسارگاد در تمام سال‌ها فعالیت خود توانسته افتخاراتی مانند همکاری با نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در جهت راه‌اندازی پروژه‌ها وابسته کسب کند.

این شرکت در حدود 30 سال فعالیت، با استفاده از مهندسان و کادر متخصص و تجهیزات حرفه‌ای، توانسته تمامی سفارشات خود را به بهترین نحو انجام داده و نامی نیک از خود بر جای گذاشته باشد.

لازم به ذکر است شرکت تولیدی و بازرگانی استیل پاسارگاد عرضه‌کننده و مالک برند ASSP بوده و در زمینه تولید تجهیزات صنایع دارویی، غذایی، لبنیات، شیمیایی و نفت فعالیت می‌کند.

فرایند ساخت

استیل پاسارگاد با توجه به تیم فنی مهندسی خود کلیه محصولات را در مرحله اول, طراحی نموده و با نرم افزارهای روز دنیا فرآیند تولید را در محیط مجازی بازسازی میکند و تست مراحل تولید را با فناوری روز دنیا و نرم افزارهای پیشرفته تست نموده وبعد به مرحله تولید میرساند. تمام محصولات استیل پاسارگاد با ماشین آلات روز دنیا و کادر مجرب بسیار فنی و کنترل کیفیت جهانی مطابقت داده و تولید می نماید. تمامیه محصولات استنلس استیل, استیل پاسارگاد در صنایع دارو و شیر و مواد غذایی به صورت تمام فورج گرم شده و ماشین آلاتCNC  ژاپنی با دقت هزارم تولید ,تست و صدور سرتیفیکیت به بازار عرضه میگردد. و از لحاظ سطح رافنس دارو و غذا با رقیب های تراز اول دنیا کاملا قابل رقابت می باشد.

1394

تقدیر نامه نمایشگاه

تقدیر نامه از نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی استان مازندران - آمل

1397

تقدیر نامه نمایشگاه

تقدیر نامه از نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده و پاک کننده وبهداشتی وماشین آلات وابسته

1394

تقدیر نامه نمایشگاه

تقدیر نامه از نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی استان مازندران - آمل